Ja zagrałem tym razem w tobecie bo tak często ciekawsza oferta i bogatsze zakłady na niektóre zdarzenia.

Bjoergen-Kalla (kto lepszy) typ: Bjoergen kurs: 1.17 bieg o 14:15

15 komentarzy:

1. mój pewniak na jutro

San Marino vs. Anglia over 3.5 gola 1.28

Pierwszy mecz 5-0 ale mogło być znacznie więcej. San Marino nie strzeli nic ale kurs na to tylko 1.1 wiec nie warto. Historia spotkan pokazuje ze San Marino traci średnio prawie 5 goli, tutaj bedzie podobne. Do tego Anglicy po ostatnim tylko remisie z Polakami muszą zmazać tą plamę

OdpowiedzUsuń
  2. izrael-portugalia over 1.5 gola 1.36

piekny kurs na over, naprawde warto.
    żydzki w ostsatnich 6 meczach 3 bramki w meczu miały, portugalia także statystycznie nieźle wychodzi. moim zdaniem u siebie żydzki jedną min strzelą a ronaldo i spółka tez min jedną dołożą
    Do tego port na 3 miejscu w tabeli także musi piąć się w górę

3. raz i ja podam pewniaka ale za to 99% pewnego

Skra-Politechnika 1 kurs 1.13

bet daje najlepszy kurs, gdzie indziej 1.1 lub mniej. Skra musi wygrać i zdobyć 5 miejsce w lidze by grać w przyszlym roku w europejskich pucharach. kurs mały ale 13% piechotą nie chodzi

4. Kiel-Chechovski handicap -2.5 gola na Kiel
    mecz dopiero 24 czyli w niedziele

pierwszy mecz 37-35 dla Chech., Kiel u siebie zdecydowanie wygra i awansuje dalej, taki dream team to bajka, dla bardziej odważnych polecam większy handicap, zobaczcie jaka prasa jest w niemczech, mobilizacja całkowita, tego meczu nie przegrają. no i u siebie kiel wygrywa zawsze zdecydowanie wiec i historia, i wlasna hala i mobilizacja przemawiaja za niemcami

5. Hej,

jeśli chodzi o ten jeden typ, uważam że grzechu warty jest zakład na over 1,5 gola w pierwszej połowie meczu San Marino-Anglia.

Bet365 płaci za takie coś 1,4. Myślę, że dość realne.

Odpowiedzi
    1. hej Max
      ..tak szczerze,to bałbym się tego typu......bo to pierwsza połowa i różnie może być,co wcale nie twierdzę że typ nie wejdzie........ale ostrożności nigdy nie za wiele,bo jak mówią statystyki....to z reguły w drugich połowach pada więcej goli.....hej pozdr.

Usuń
    2. Hej,

no Kebesz, tym razem ja miałem rację :) Angole nie pokpili sprawy i amatorom z San Marino zaaplikowali 5 goli w pierwszej połowie. Na prywatnym kuponie fajny trafiony kursik.

Usuń
    3. Hej

Jak widzisz mój typ też wszedł :)......także jest 1-1....a co do Twojego,to jak napisałem....nie twierdziłem,że nie wejdzie......tylko zaznaczyłem,że tego typu zdarzenia bardziej sprawdzają się w drugich połowach.......i jestem tego pewien....zresztą Ty chyba też.........bo opierasz się na statystykach.Trzymaj się i do ponownego usłyszenia...

Usuń
  6. Witam

Węgry - Rumunia:typ gospodarze gol;kurs=1,31

Tak prawdę powiedziawszy,to żaden typ mnie nie przekonuje do końca,bo to eliminacje drużyn narodowych i zupełnie inaczej trzeba do tego podchodzić....niż przy typowaniu spotkań ligowych,gdzie jest jakaś logika !!!,ale w ostateczności zdecydowałem się na gol Węgrów,bo uważam że to ciekawy zespół,który robi postępy.Ograli ostatnio Turków,którzy nie są słabsi od Rumunów........udało im się strzelić gola Holendrom...to dlaczego nie mieliby strzelić też Rumunom.Tym bardziej,że to mecz o drugie miejsce w grupie !!!,bo Holendrzy będą po za zasięgiem.Typ ciekawy........i niezły kurs,myślę że za niewielką kwotę można go dodać do wspólnego kuponu......hej pozdrawiam.

7. Pixbo-Djurgarden (floorball) 2 kurs: 1.4 (tobet)

typ zaczerpiety od hsbc, w bet365 tylko 1.32 daja. Mysle ze dzisiaj djurgarden zakonczy 1/4 i awansuje dalej. Poprzednie mecz djurgarden u sibie wygrywal znaczaco 7-2 i 7-1 a przegrały na wyjezdzie 3-4 mimi ze przegrywaly nawet 0-4 i pozno wziely sie do odrabiania.
    Mozna zagrac podobnie jak hsbc na zwyciestwo po ewentualnej dogrywce, wtedy kurs 1.24 co tez jest warte ryzyka